Free Home Delivery on Orders Over $50

Collection: Add Ons

26 products
  • Roma Tomato
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime
    Regular price
    $1.15
    Sale price
    $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Onion
    Regular price
    $0.96
    Sale price
    $0.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gray Squash
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeño
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russet Potatoes
    Regular price
    from $0.65
    Sale price
    from $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatillo
    Regular price
    $0.62
    Sale price
    $0.62
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic
    Regular price
    $1.89
    Sale price
    $1.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Mango
    Regular price
    from $0.65
    Sale price
    from $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs
    Regular price
    from $9.85
    Sale price
    from $9.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce
    Regular price
    $0.66
    Sale price
    $0.66
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spinach
    Regular price
    $0.87
    Sale price
    $0.87
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jicama
    Regular price
    $1.15
    Sale price
    $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Onion
    Regular price
    $0.84
    Sale price
    $0.84
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granny Apples
    Regular price
    $1.43
    Sale price
    $1.43
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mesquite Charcoal
    Regular price
    from $2.70
    Sale price
    from $2.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupes
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Delicious Apples
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Guava
    Regular price
    $1.70
    Sale price
    $1.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pinto Beans
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out